O mnie


Kilka słów o mnie, abyście mogli choć odrobinkę lepiej mnie poznać.

Mama / Fotograf

Agnieszka Klimkowska


Albumy ze zdjęciami towarzyszyły mi od najmłodszych lat. Tata biegał z aparatem, pstrykał, wywoływał, segregował, a teraz to wszystko robię i ja. W szafach piętrzą się albumy z dalekich podróży, zdjęcia niezapomnianych miejsc i ukochanych zwierzaków (nawet mój pies ma swój własny, prywatny zbiór), a od pewnego czasu wypełniają je głównie moje dwa łobuzy: Wojtuś i Pawełek.
Najpierw było to tylko hobby i forma pamiątki. Z czasem fotografia stała się nieodłączną cząstką mnie. Chodzi o to, by zatrzymać nieubłaganie płynący czas, by nie zapomnieć pięknych i ważnych chwil… Zdjęcia to nie tylko obrazki, to okno w przeszłość. Kiedy przez nie patrzymy, powracają emocje, dźwięki, ba, nawet zapachy, ówczesne marzenia i nadzieje, radości i pragnienia.
Dlaczego fotografia rodzinna…? Bo to fotografia miłości i radości!
Fotografia dziecięca jest szczególnie wdzięczna, to fotografia dziecięcej beztroski, to fotografia uśmiechu i spontaniczności.
Fotografia ciążowa i noworodkowa to fotografia niezwykłego cudu, jakim jest przyjście na świat nowego, małego człowieka.
Z wielką przyjemnością towarzyszę Wam w tak ważnych wydarzeniach, jak chrzciny, komunie, urodziny, czy chociażby zaręczyny.
Pasje zawsze wypełniały moje życie, więc z radością uwieczniam też Was i Wasze pasje.
W wolnych chwilach staram się też realizować własne wizje i projekty fotograficzne.

Prowadzę sesje w plenerze, studiu lub domu Klienta. Wszystko zależy od Waszych chęci i życzeń! Sesje mogą być mniej lub bardziej stylizowane, mniej lub bardziej spontaniczne, mogą zawierać delikatne, dobrze dobrane dodatki, bądź też być w 100% naturalne (sesje lifestyle).

Zachęcam też do podarowania sesji w formie zaproszenia/bonu podarunkowego, jako prezent dla bliskiej osoby.

Uczę się w Akademii Fotografii Dziecięcej, gdzie ukończyłam liczne kursy, biorę także udział w rozmaitych warsztatach fotograficznych, ciągle się dokształcam i doskonalę swój warsztat.

Serdecznie zapraszam na sesje Wszystkich chętnych, to będzie dla mnie wielka przyjemność.